Żeglarski webinar-szkolenie przez internet, kurs na stopień żeglarski/motorowodny- a dlaczego nie!?

Niestety rozpoczęcie sezonu żeglarskiego odłożone w tym roku ad acta. Wszyscy jednak liczymy na to, że już wkrótce wyruszymy na morza i jeziora. Korporacje różnej maści i szkoły językowe już dawno przeniosły swoją działalność szkoleniową do internetu.Przynajmniej częściowo. W związku z epidemią wiele osób pracuje zdalnie, albo z konieczności nie pracuje wcale. Ten czas oczekiwania, wcale nie musi być stracony.

Proponujemy wszystkim zainteresowanym żeglarzom i motorowodniakom udział w bezpłatnym szkoleniu żeglarskim. Poprzez e-learning na platformie edukacyjnej w internecie prowadzimy szkolenia żeglarskie. Odbył się już webinar z zakresu: nawigacja, locja morska, światłą na morzu. Planujemy powtórzenie tych wykładów oraz nowe: meteorologia, ćwiczenia z nawigacji, Międzynarodowe Przepisy o Zapobieganiu Zderzeniom na Morzu (MPZZM), sztormowanie. Jesteśmy także otwarci na Państwa propozycje innych tematów szkolenia on line.

Zainteresowani kursem i egzaminem na stopień jachtowy sternik morski mogą odbyć część teoretyczną zajęć on line. Szkolenie praktyczne po ustabilizowaniu się sytuacji.

Jeżeli:

– przygotowujesz się do egzaminu na patent Jachtowy Sternik Morski lub Morski Sternik Motorowodny

– planujesz swój pierwszy samodzielny rejs morski

– chcesz odświeżyć swoją wiedzę żeglarską

zapraszamy na nasze szkolenia żeglarskie w internecie!

Szczegółowe informacje i zapisy:

kyma.kursy@gmail.com